Κυριακή, 22 Απριλίου 2012

Πρωταθλητές ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ Β' Κατηγορίας

Οι Χρονιές με πολλαπλούς Πρωταθλητές διεξήχθη σε πολλαπλούς Ομίλους.

1959/60    Π.Α.Σ. Αβέρωφ Β' Ομάς
1960/61    Α.Σ. Τηλυκράτης Λευκάδας
1961/62    Λευκάτας
1962/63    Α.Π.Σ. Θύελλα Κατσικά
1963/64    Α.Μ.Σ. Πίνδος Κόνιτσας
1964/65    Α.Ο. Κωστακιών
1965/66    Ηρακλής Ιωαννίνων
1966/67    Αίας Ράχης

1967/68   
Α.Ο. Ανατολής Ιωάννινα
Α.Ο. Όλυμπος Κέρκυρας

1968/69    Α.Σ. Εθνικός Ιωαννίνων
1969/70    Α.Ε. Πρέβεζας
1970/71    Προοδευτική Περάματος Α.Ο

1971/72   
Διαγόρας Κομμένου Άρτας
Πανφρουριακός

1972/73   
Π.Α.Σ. Πασσαρών Ροδοτοπίου
Κεραυνός Θεσπρωτικού

1973/74   
Παρακάλαμος
Π.Α.Ο. Πεντέλης
Λούρος

1974/75   
Α.Μ.Σ. Πίνδος Κόνιτσας
Προοδευτική Γραμμενίτσας

1975/76   
Αγροτικός Καστρίτσας
Αχιλλέας Νεοχώριου Άρτας

1976/77   
Κόντσικας Α.Ο. Ιωαννίνων
Π.Α.Σ. Αμβρακικός Βόνιτσας

1977/78   
Α.Σ. Θύελλα Ελεούσας
Ηρόδοτος Κ.

1978/79   
Α.Ο. Σταυράκι
Διαγόρας Κομμένου Άρτας

1979/80   
Π.Α.Σ. Περίβλεπτος
Α.Σ. Τηλυκράτης Λευκάδας

1980/81   
Α.Π.Ο. Δαβάκης
Παναγροτικός Αγίου Σπυρίδωνα

1981/82    Α.Ο. Βελισσάριος
1982/83    Α.Ε. Δόξα Κρανούλας

1983/84   
Αετός Χαροκοπίου
Α.Σ. Πανζαγορισιακός

1984/85   
Π.Α.Σ. Πασσαρών Ροδοτοπίου
Π.Α.Σ. Κάστρου

1985/86   
Α.Μ.Σ. Πίνδος Κόνιτσας
Τιτάν Λογγάδων

1986/87   
Αμπελόκηποι Ιωαννίνων
Α.Ο. Πεδινής

1987/88   
Αετός Προτωπάππα
Π.Α.Σ. Μέτσοβο

1988/89   
Α.Ο. Σταυράκι
Ηρακλής Μπάφρας

1989/90   
Α.Ε. Δόξα Κρανούλας
Α.Ο. Βαπτίστου

1990/91   
Π.Α.Σ. Απόλλων
Α.Σ. Σταυραετός Συρράκου
Αετός Χαροκοπίου

1991/92   
Π.Α.Σ. Ολυμπιακός Βοτανικού
Α.Ε. Χουλιαράδων

1992/93   
Παντελεήμων Δροσοχωρίου
Α.Ο. Νεοκαισαρείας

1993/94   
Α.Ο. Καρυών
Αγροτικός Καστρίτσας

1994/95   
Π.Α.Σ. Πασσαρών Ροδοτοπίου
Α.Ε. Πλατανιάς

1995/96   
Α.Ε. Καρυών
Π.Α.Ο. Ασβεστοχωρίου

1996/97   
Π.Α.Σ. Καλπάκι
Κένταυρος Μουσιότιτσας

1997/98   
Α.Μ.Σ. Πίνδος Κόνιτσας
Π.Α.Ο. Κουτσελίου

1998/99   
Αετός Νήσου
Π.Α.Σ. Μέτσοβο

1999/00   
Αετός Πετσαλίου
Α.Ε. Πλατανιάς

2000/01   
Α.Ε. Καρυών
Α.Ε. Μικρασιατών
Α.Ε. Χουλιαράδων

2001/02   
Α.Μ.Σ. Πίνδος Κόνιτσας
Α.Ο. Βελισσάριος

2002/03   
Α.Ε. Δόξα Κρανούλας
Π.Α.Σ. Μέτσοβο

2003/04   
Αναγέννηση Κεφαλοβρύσου
Α.Ε. Δαφνούλας

2004/05   
Π.Α.Ο. Κρύας
Α.Ο. Πεδινής

2005/06   
Προοδευτική Περάματος Α.Ο
Π.Α.Ο. Κουτσελίου

2006/07   
Α.Ε. Καμποχωρίων
Ατρόμητος Κουκλεσίου

2007/08   
Α.Σ. Καλπάκι/Θρίαμβος
Π.Α.Ο. Ηλιοκάλης

2008/09   
Π.Α.Σ. Πασσαρών Ροδοτοπίου
Π.Α.Σ. Κάστρου

2009/10   
Π.Α.Ο. Κρύας
Π.Α.Ο. Ηλιοκάλης

2010/11   
Π.Α.Σ. Πασσαρών Ροδοτοπίου
Α.Ο. Πεδινής

Πρωταθλητές ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ Α' Κατηγορίας

1934/35   
1935/36   
1936/37   
1937/38   
1938/39   
1939/40   
1940/41   
1941/42   
1942/43   
1943/44   
1944/45   
1945/46   
1946/47   
1947/48   
1948/49   
1949/50   
1950/51   
1951/52   
1952/53   
1953/54   
1954/55    Ατρόμητος Ιωάννινα
1955/56   
1956/57   
1957/58   
1958/59   
1959/60   
1960/61    Π.Α.Σ. Αβέρωφ
1961/62    Π.Α.Σ. Αβέρωφ
1962/63    Νικόπολις Πρέβεζα
1963/64    Π.Α.Σ. Αβέρωφ Β' Ομάδα
1964/65    Α.Ο. Ιωάννινα

1965/66   
Α.Ο. Κωστακιών
Α.Ο. Κωστακιών Β' Ομάδα
Γ.Α.Σ. Αναγέννηση Άρτας Α'
Γ.Α.Σ. Αναγέννηση Άρτας Β'

1966/67   
Πανλευκάδιος
Σκουφάς Κομποτίου Β'
Α.Ο. Μπιζάνι Β'

1967/68    Π.Α.Σ. Πρέβεζα

1968/69   

1969/70    Φοίνιξ Λευκάδας
1970/71    Π.Α.Σ. Πρέβεζα
1971/72    Π.Α.Σ. Πρέβεζα
1972/73    Π.Α.Σ. Πρέβεζα

1973/74   
Α: Α.Ο. Ανατολής Ιωάννινα
Β: Π.Α.Σ. Πρέβεζα

1974/75   
Α: Α.Π.Σ. Θύελλα Κατσικά
Β: Α.Σ. Τηλυκράτης Λευκάδας

1975/76   
Α: Ατρόμητος Ιωάννινα
Β: Γ.Α.Σ. Αναγέννηση Άρτας

1976/77   
Α: Α.Ο. Ανατολής Ιωάννινα
Β: Π.Α.Σ. Αμβρακικός Βόνιτσας

1977/78   
Α: Αμπελόκηποι Ιωαννίνων
Β: Σκουφάς Κομποτίου

1978/79   
Α1: Α.Π.Σ. Θύελλα Κατσικά
Α2: Ατρόμητος Ιωάννινα
Β1: Π.Α.Σ. Πρέβεζα
Β2: Π.Α.Σ. Αμβρακικός Βόνιτσας

1979/80   
Α: Α.Π.Σ. Θύελλα Κατσικά
Β: Π.Α.Σ. Αμβρακικός Βόνιτσας

1980/81   
Α: Α.Π.Σ. Θύελλα Κατσικά
Β: Προοδευτική Γραμμένιτσας

1981/82    Ατρόμητος Ιωάννινα
1982/83    Αμπελόκηποι Ιωαννίνων
1983/84    Α.Σ. Σταυραετός Συρράκου
1984/85    Προοδευτική Περάματος Α.Ο
1985/86    Α.Ο. Ανατολής Ιωάννινα
1986/87    Προοδευτική Περάματος Α.Ο
1987/88    Α.Σ. Θύελλα Ελεούσας
1988/89    Προοδευτική Περάματος Α.Ο
1989/90    Σταυράκι
1990/91    Α.Σ. Εθνικός Ιωαννίνων
1991/92    Κόντσικας Α.Ο. Ιωαννίνων
1992/93    Αμπελόκηποι Ιωαννίνων
1993/94    Α.Μ.Σ. Πίνδος Κόνιτσας
1994/95    Κόντσικας Α.Ο. Ιωαννίνων
1995/96    Α.Σ. Θύελλα Ελεούσας
1996/97    Π.Α.Σ. Ολυμπιακός Βοτανικού
1997/98    Π.Α.Σ. Πασσαρών Ροδοτοπίου
1998/99    Α.Ο. Ανατολής Ιωάννινα
1999/00    Α.Ο. Ανατολής Ιωάννινα
2000/01    Αετός Πετσαλίου (1)
2001/02    Α.Ο. Ανατολής Ιωάννινα
2002/03    Α.Π.Σ. Θύελλα Κατσικά
2003/04    Α.Ε. Δόξα Κρανούλας
2004/05    Α.Σ. Σταυραετός Συρράκου
2005/06    Α.Π.Σ. Θύελλα Κατσικά
2006/07    Προοδευτική Περάματος Α.Ο
2007/08    Α.Μ.Σ. Πίνδος Κόνιτσας
2008/09    Προοδευτική Περάματος Α.Ο
2009/10    Α.Σ. Θύελλα Ελεούσας
2010/11    Α.Μ.Σ. Πίνδος Κόνιτσας
2011/12 ΠΑΟ Κρύας
2012/13 ΑΟ Βελισσάριος
2013/14 ΑΟ Ανατολής Ιωαννίνων

Παρασκευή, 20 Απριλίου 2012

Τελικοί Κυπέλλου ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1984/85    ----------------------    ----------------------   
1985/86    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Θυαμίς Καστρίου    1:1 κ.α./παρ. 4-1 πεν.
1986/87    Α.Σ. Άρης Φιλιατών    Αστήρ Παραποτάμου    2:1
1987/88    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Θυαμίς Καστρίου    2:0
1988/89    Α.Ε. Νέας Σελεύκιας    Π.Α.Σ. Λαδοχωρίου    2:0
1989/90    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Α.Σ. Άρης Φιλιατών    3:1
1990/91    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Σούλι Παραμυθιάς    4:2
1991/92    Α.Σ. Άρης Φιλιατών    Αστήρ Παραποτάμου    4:0
1992/93    Θυαμίς Καστρίου    Α.Σ. Άρης Φιλιατών    1:0
1993/94    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Αστήρ Παραποτάμου    5:3
1994/95    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Αστήρ Παραποτάμου    1:0
1995/96    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Σπάρτακος Γραικοχωρίου    1:0
1996/97    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Αστήρ Παραποτάμου    7:1
1997/98    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Π.Α.Σ. Λαδοχωρίου    2:1
1998/99    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Α.Ε. Νέας Σελεύκιας    5:1
1999/00    Α.Ε. Νέας Σελεύκιας    Σούλι Παραμυθιάς    4:1
2000/01    Α.Ε. Νέας Σελεύκιας    Φορτούνα Αγίας  Μαρίνας    0:0 κ.α./παρ. 6-5 πεν.
2001/02    Π.Α.Σ. Λαδοχωρίου    Αστήρ Παραποτάμου    3:1
2002/03    Α.Ε. Νέας Σελεύκιας    Π.Α.Σ. Λαδοχωρίου    3:3 παρ (2:2 κ.α.) 6-5 πεν.
2003/04    Αστήρ Παραποτάμου    Α.Σ. Άρης Φιλιατών    3:0
2004/05    Πυρσός Ελευθερίου    Α.Σ. Άρης Φιλιατών    3:1
2005/06    Α.Σ. Άρης Φιλιατών    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    1:0
2006/07    Αστήρ Παραποτάμου    Α.Ο. Προδρομίου    2:1
2007/08    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Α.Σ. Άρης Φιλιατών    6:3
2008/09    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Αστήρ Παραποτάμου    0:0 κ.α./παρ. 6-5 πεν.
2009/10    Α.Σ. Άρης Φιλιατών    Δόξα Γαρδικίου    2:1
2010/11    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    Α.Ο. Πλαταριάς    5:1
2011/12    Σούλι Παραμυθιάς    Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας    2:1

Πέμπτη, 19 Απριλίου 2012

Κυπελλούχοι ΕΠΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

1984/85    Α.Ο. Άγιος Νικόλαος
1985/86    Α.Ο. Άγιος Νικόλαος
1986/87    Α.Ο. Άγιος Νικόλαος
1987/88    Α.Ο. Άγιος Νικόλαος
1988/89    Α.Ο. Άγιος Νικόλαος
1989/90    Α.Ο. Άγιος Νικόλαος
1990/91    Ο.Φ. Ιεράπετρας
1991/92    Ο.Φ. Ιεράπετρας
1992/93    Αναγέννηση Ιεράπετρας
1993/94    Α.Ο. Άγιος Νικόλαος
1994/95    Αναγέννηση Ιεράπετρας
1995/96    Αναγέννηση Ιεράπετρας
1996/97    Αναγέννηση Ιεράπετρας
1997/98   
1998/99    Κόρφος Ελούντας
1999/00    Ο.Φ. Ιεράπετρας
2000/01    Ο.Φ. Ιεράπετρας
2001/02    Κόρφος Ελούντας
2002/03    Αναγέννηση Ιεράπετρας
2003/04    Κόρφος Ελούντας
2004/05    Α.Ο. Άγιος Νικόλαος
2005/06    Ο.Φ. Ιεράπετρας
2006/07    Α.Ο. Βραχασίου
2007/08    Ο.Φ. Ιεράπετρας
2008/09    Αναγέννηση Ιεράπετρας
2009/10    Ο.Φ. Ιεράπετρας
2010/11    Π.Ο. Ιεράπετρας
2011/12    Κόρφος Ελούντας

Τρίτη, 17 Απριλίου 2012

Πρωταθλητές ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ Β' Κατηγορίας

Από το 1925/26 εως το 1999/2000

Όπου υπάρχουν πολλαπλοί όμιλοι σημειώνται ως Α/Β/Γ/Δ

1923/24    ----------------------
1924/25    ----------------------
1925/26    Π.Ο. Γουδί
1926/27    Αίας Αθηνών
1927/28    Α.Ε. Εμπορϋπαλλήλων
1928/29    Α.Ο. Παλαιού Φαλήρου
1929/30    Π.Ο. Γουδί
1930/31    Π.Ο. Γουδί
1931/32    Α.Π.Ο. Αττικός Κολωνού
1932/33    Α.Ο. Ηλυσιακός Ζωγράφου
1933/34    Α.Ε. Εμπορορυπαλλήλων
1934/35    ??
1935/36    Π.Α.Ο. Δάφνη Αθηνών Μεταξουργείου
1936/37    Αθηναϊκός Α.Σ. Νέας Ελβετίας (Βύρωνα)
1937/38    Α.Π.Σ. Ατρόμητος Περιστερίου
1938/39    Αθηναϊκός Α.Σ. Νέας Ελβετίας (Βύρωνα)
1939/40    Γ.Σ. Αρίων
1940/41    ----------------------
1941/42    ----------------------
1942/43    ----------------------
1943/44    ----------------------
1944/45   
1945/46    Π.Ο. Έσπερος Καλλιθέας
1946/47    Π.Α.Ο. Δάφνη Αθηνών Μεταξουργείου
1947/48    Π.Ο. Έσπερος Καλλιθέας
1948/49    Α.Σ. Άρης Αθηνών (Πετρούπολης)
1949/50    Α.Ο. Αιγάλεω
1950/51    Π.Α.Ο. Δάφνη Αθηνών Μεταξουργείου
1951/52    Π.Ο. Έσπερος Καλλιθέας
1952/53    Α.Σ. Άρης Αθηνών (Πετρούπολης)
1953/54    Α.Ο. Αιγάλεω
1954/55    Αθηναϊκός Α.Σ. Νέας Ελβετίας (Βύρωνα)
1955/56    Γ.Α.Ο. Εθνικός Αστήρ Καισαριανής
1956/57    Π.Α.Ο. Δάφνη Αθηνών Μεταξουργείου
1957/58    Α.Π.Σ. Ατρόμητος Περιστερίου
1958/59    Α.Π.Σ. Ατρόμητος Περιστερίου
1959/60    Α.Ο. Ηλυσιακός Ζωγράφου
1960/61    Π.Α.Ο. Σαφράμπολη
1961/62    Π.Α.Ο. Ποσειδών Γλυφάδας
1962/63    Π.Σ. Πλάτων
1963/64    Α.Π.Ο. Αττικός Κολωνού
1964/65    Π.Α.Ο. Ποσειδών Γλυφάδας
1965/66    Α.Ο. Πετράλωνα
1966/67    Ολυμπιάς Αιγάλεω
1967/68
Π.Α.Ο. Θρίαμβος Νέου Κόσμου (Α)
Α.Ο. Αργυρούπολις (Β)

1968/69
Α.Ο. Περιστερίου (Α)
Ελπίς Νέας Ιωνίας (Β)

1969/70
Π.Α.Ο. Ρούφ (Α)
Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνα (Β)

1970/71
Π.Α.Σ. Παλαιό Φάληρο (Α)
Γ.Σ. Ηλιούπολης (Β)

1971/72
Α.Ο. Δάφνης (Α)
Α.Π.Ο. Παμπαιανικός (Β)

1972/73
Α.Π.Ο. Μάχη Μαραθώνος (Α)
Ο.Φ. Χολαργού (Β)

1973/74    ΑΟ Κουκουβαούνων
1974/75    Π.Α.Σ. Παλαιό Φάληρο
1975/76
Α.Ο. Χαϊδαρίου (Α)
Π.Α.Ο. Αγίου Θωμά (Β)
Α.Ο. Αστέρας Ζωγράφου (Γ)

1976/77
Φοίνικας Καλλιθέας (Α)
Α.Π.Ε. Παλλαυρεωτική (Β)
Γ.Σ. Πατησίων (Γ)

1977/78
Α.Ο. Καματερού (Α)
Άρης Βούλας (Β)
Α.Ο. Δάφνης (Γ)

1978/79
Α.Π.Σ. Κεραυνός Κερατέας (Α)
Π.Α.Ο. Δάφνη Αθηνών Μεταξουργείου (Β)
Π.Α.Σ. Παλαιό Φάληρο (Γ)

1979/80
Π.Α.Ο. Δόξα Βύρωνα (Α)
Α.Π.Ο. Ακράτητος Άνω Λιοσίων (Β)
Άρης Βούλας (Γ)

1980/81
Π.Ο. Αγίου Θωμά (Α)
Α.Ο. Τριγλίας Ραφήνα (Β)
Π.Ο. Ψυχικού (Γ)

1981/82
Α.Ε. Ελευθερούπολης (Α)
Α.Σ. Παπάγου (Β)
Α.Ο. Κηφισιάς (Γ)

1982/83
Εθνικός Νέας Μάκρης (Α)
Α.Ε. Γαλατσίου (Β)
Γ.Σ. Πατησίων (Γ)

1983/84
Α.Ο. Βουλιαγμένης (Α)
Π.Α.Ο. Αήττητος Σπάτων (Β)
Α.Π.Ο. Ακράτητος Άνω Λιοσίων (Γ)

1984/85
Α.Ο. Καλαμάκι (Α)
Α.Σ. Παπάγου (Β)
Καματερό (Γ)

1985/86
Φλόγα Περιστερίου (Α)
Πανερυθραϊκός Α.Σ. (Β)
Π.Ο. Ψυχικού (Γ)

1986/87
Εθνικός Ελληνορώσων (Α)
Α.Ο. Τερψιθέας (Β)
Α.Π.Ε. Αγίας Ελεούσας Αιγάλεω (Γ)

1987/88
Α.Π.Ο. Αττικός Κολωνού (Α)
Π.Α.Ο. Κεραυνός Γλυφάδας (Β)
Φοίνικας Καλλιθέας (Γ)

1988/89
Εθνικός Νέας Μάκρης (Α)
Π.Ο. Αγίου Θωμά (Β)
Μελίσσια (Γ)
Α.Ο. Βριλήσσια (Δ)

1989/90
Π.Α.Σ. Παλαιό Φάληρο (Α)
Πανθησειακός (Β)
Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών (Γ)
Υμηττός (Δ)

1990/91
Α.Σ. Παπάγου (Α)
Παλληνιακός (Β)
Ελπίδα Αγίων Αναργύρων (Γ)
Α.Ο. Σαρωνικός (Δ)

1991/92
Ένωση Βικτώρια Κάτω Πετραλώνων (Α)
Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας (Β)
Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών (Γ)
Α.Π.Ο. Ιεράπολις Αιγάλεω (Δ)

1992/93
Ιάσων Νέων Λιοσίων (Α)
Α.Ο. Γαλατσίου (Β)
Α.Π.Ο. Νέας Σμύρνης (Γ)
Α.Ο. Θρασύβουλος Φυλής (Δ)

1993/94
Α.Ο. Αγίου Ιεροθέου (Α)
Π.Α.Ο. Αήττητος Σπάτων (Β)
Α.Ο. Νέας Φιλαδέλφειας (Γ)
Ε.Β.Κ. Πετραλώνων (Δ)

1994/95
Π.Α.Ο. Ρούφ (Α)
Α.Σ. Διαγόρας Δρυοπιδέων Αιγάλεω (Β)
Α.Ο. Ανθούπολης (Γ)
Πανερυθραϊκός Α.Σ. (Δ)

1995/96
Α.Ο. Κορωπίου (Α)
Α.Ο. Νέας Φιλαδέλφειας (Β)
Α.Ο. Κρυονερίου (Γ)
Α.Σ. Πετράλωνα (Δ)

1996/97
Α.Ο. Βουλιαγμένης (Α)
Α.Ο. Σταμάτας (Β)
Α.Π.Ο. Ιεράπολις Αιγάλεω (Γ)
Ιωνικός Νέας Ιωνίας (Δ)

1997/98
Α.Ο. Αγιάξ Ταύρου (Α)
Φλόγα Περιστερίου (Β)
Α.Ο. Κηπούπολη Περιστερίου (Γ)
Α.Ε. Γέρακα (Δ)

1998/99
Α.Ο. Περιστερίου (Α)
Π.Α.Ο. Καματερού (Β)
Α.Ο. Θρίαμβος Χαιδαρίου (Γ)
Α.Ε. Νεάπολη (Δ)

1999/00
Ατρόμητος Χαλανδρίου (Α)
Γ.Σ. Ηλιούπολις (Β)
Α.Ε. Ηράκλειο (Γ)
Α.Ε. Χαλανδρίου (Δ)

Κυπελλούχοι ΕΠΣ ΧΙΟΥ

1945/46    Αστήρ
1946/47    Α.Π.Ε. Μικρασιάτικη
1947/48    Αστήρ
1948/49    Αστήρ
1949/50    Αετός Χίου
1950/51    Α.Π.Ε. Μικρασιάτικη
1951/52    ---------------------------
1952/53    Αετός Χίου
1953/54    ---------------------------
1954/55    Λαίλαπας
1955/56    Αετός Χίου
1956/57    Α.Σ. Όμηρος Καλλιμασιάς
1957/58    Αστήρ
1958/59    Αστήρ
1959/60    ---------------------------
1960/61    Αστήρ
1961/62    Α.Π.Ε. Μικρασιάτικη
1962/63    Α.Ε. Χίου
1963/64    Άρης Κάμπου
1964/65    Α.Ε. Χίου
1965/66    ---------------------------
1966/67    ---------------------------
1967/68    ---------------------------
1968/69    Παγχιακός
1969/70    Παγχιακός
1970/71    Παγχιακός
1971/72    Παγχιακός
1972/73    Παγχιακός
1973/74   
1974/75   
1975/76    Α.Π.Ο. Χίου
1976/77    Α.Π.Ε. Μικρασιάτικη
1977/78    Α.Π.Ο. Χίου
1978/79    Α.Π.Ο. Χίου
1979/80    Α.Π.Ο. Χίου
1980/81    Παγχιακός
1981/82    Α.Π.Ο. Χίου
1982/83    Α.Π.Ο. Χίου
1983/84    Άρης Κάμπου
1984/85    Άρης Κάμπου
1985/86    Παγχιακός
1986/87    Α.Ε. Χίου
1987/88    Α.Π.Ο. Κανάρης Νενητών
1988/89    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
1989/90   
1990/91   
1991/92   
1992/93    Ιωνικός
1993/94    Α.Ο. Βαρβασιακός
1994/95    Α.Ο. Βαρβασιακός
1995/96    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
1996/97    Α.Ο. Βαρβασιακός
1997/98    Άρης Κάμπου
1998/99    Α.Π.Π.Σ. Ηρακλής Θυμιανών
1999/00    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
2000/01    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
2001/02    Α.Π.Σ. Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου Συκούση
2002/03    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
2003/04    Α.Ο. Πύργος Πυργίου Χίου
2004/05    Α.Ο. Πύργος Πυργίου Χίου
2005/06    Α.Π.Ο. Χίου
2006/07    Α.Ε. Χίου/Βροντάδου
2007/08    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
2008/09    Α.Ε. Χίου/Βροντάδου
2009/10    Α.Π.Ο. Κανάρης Νενητών
2010/11    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
2011/12    Α.Ε. Καλαμωτής

Κυριακή, 15 Απριλίου 2012

Πρωταθλητές ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

Πρίν το 1968/69 Οι Ομάδες Έπαιζαν στη ΕΠΣ Πατρών Περιφέρειας.
Με έντονο χρώμα σημειώνονται Οι Υπερπρωταθλήτριες κάθε Χρονιάς.

1968/69    Α.Ε. Μεσολογγίου
1969/70    Α.Ε. Μεσολογγίου
1970/71    Α.Ε. Μεσολογγίου
1971/72    Α.Ε. Μεσολογγίου
1972/73    Γ.Σ.Φ. Παναιτωλικός Αγρινίου
1973/74    Α.Ε. Μεσολογγίου
1974/75    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού
1975/76    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού
1976/77    Α.Ε. Μεσολογγίου
1977/78    Γ.Φ.Σ. Αμφίλοχος Αμφιλοχίας
1978/79    Α.Ο. Αγρινίου
1979/80    Α.Σ. Όμηρος Νεοχωρίου
1980/81    Π.Α.Ο. Ναυπακτιακός Αστέρας
1981/82  
α: Τρίκαρδος Κατοχής
β: Α.Ο. Αγρινίου
1982/83  
α:
β: Αστήρ Αγρινίου
1983/84  
α: Τρίκαρδος Κατοχής
β: Γ.Φ.Σ. Αμφίλοχος Αμφιλοχίας
γ: Π.Α.Ο. Καλυβίων
1984/85  
α: Α.Ε. Μεσολογγίου
β: Π.Α.Ο. Καλυβίων
γ: Α.Ε.Κ. Αγίου Κωνσταντίνου
1985/86  
α: 'Ευηνος Ευνηνοχωρίου
β: Αστήρ Αγρινίου
γ: Α.Ε.Κ. Αγίου Κωνσταντίνου
1986/87  
α: 'Ευηνος Ευνηνοχωρίου
β: Γ.Φ.Σ. Αμφίλοχος Αμφιλοχίας
1987/88  
α: Α.Ε. Μεσολογγίου
β: Π.Α.Ο. Καλυβίων
1988/89  
α: Α.Σ. Όμηρος Νεοχωρίου
β: Γ.Φ.Σ. Αμφίλοχος Αμφιλοχίας
1989/90    Α.Ε. Αράκυνθος Ματαράγκα Παπαδάτων
1990/91    Π.Α.Ο. Ναυπακτιακός Αστέρας
1991/92    Α.Ο. Ατρόμητος Αντιρρίου
1992/93    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού
1993/94    Γ.Φ.Σ. Αμφίλοχος Αμφιλοχίας
1994/95    Α.Ο. Ατρόμητος Αντιρρίου
1995/96    Α.Ε.Κ. Αγίου Κωνσταντίνου
1996/97    Α.Ο. Ελαιόφυτο Νεάπολης
1997/98    Μ.Α.Σ. Ακαρνανικός Φυτειών
1998/99    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού
1999/00    Α.Ε. Μεσολογγίου
2000/01    Α.Ε. Μεσολογγίου
2001/02    Θέρμιος Απόλλων
2002/03    Α.Ο. Ατρόμητος Αντιρρίου
2003/04    Π.Α.Ε. Κένταυρος Αγρινίου
2004/05    Μ.Α.Σ. Ακαρνανικός Φυτειών
2005/06    Α.Ο. Ατρόμητος Αντιρρίου
2006/07    Μ.Α.Σ. Ακαρνανικός Φυτειών
2007/08    Α.Ο. Ελαιόφυτο Νεάπολης
2008/09    Α.Ε. Μεσολογγίου
2009/10    Α.Σ. Όμηρος Νεοχωρίου
2010/11    Γ.Φ.Σ. Αμφίλοχος Αμφιλοχίας
2011/12    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού

Δευτέρα, 9 Απριλίου 2012

Κυπελλούχοι ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

1980/81    Μ.Π.Σ. Απόλλων Λιτοχωρίου
1981/82    Γ.Α.Μ.Σ. Εθνικός Κατερίνης
1982/83    Γ.Α.Μ.Σ. Εθνικός Κατερίνης
1983/84    Αναγέννηση Κολινδρού
1984/85    Α.Μ.Σ. Όλυμπος Λεπτοκαρυάς
1985/86    Γ.Α.Μ.Σ. Εθνικός Κατερίνης
1986/87    Όλυμπος Κατερίνης
1987/88    Θερμαϊκός Κορινού
1988/89    Α.Ε. Ποντίων Κατερίνης
1989/90    Γ.Α.Μ.Σ. Εθνικός Κατερίνης
1990/91    Μ.Π.Σ. Απόλλων Λιτοχωρίου
1991/92    Γ. Ολύμπιος Λόφου
1992/93    Γ.Α.Μ.Σ. Εθνικός Κατερίνης
1993/94    Γ.Α.Μ.Σ. Εθνικός Κατερίνης
1994/95    Γ.Α.Μ.Σ. Εθνικός Κατερίνης
1995/96    Γ.Α.Μ.Σ. Εθνικός Κατερίνης
1996/97    Γ.Α.Μ.Σ. Εθνικός Κατερίνης
1997/98    Α.Ε. Ποσειδών Νέων Πόρων
1998/99    Α.Ε. Ποσειδών Νέων Πόρων
1999/00    Α.Ε. Ποσειδών Νέων Πόρων
2000/01    Α.Ε. Ποσειδών Νέων Πόρων
2001/02    Α.Ε. Ποσειδών Νέων Πόρων
2002/03    Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
2003/04    Γ. Ολύμπιος Λόφου
2004/05    Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
2005/06    Πύδνα Κίτρου
2006/07    Γ.Α.Σ. Σβορώνου
2007/08    Βατανιακός Κατερίνης
2008/09    Α.Ε. Ποντίων Κατερίνης
2009/10    Α.Ε. Ποντίων Κατερίνης
2010/11    Ερμής Εξοχής

Κυριακή, 8 Απριλίου 2012

Πρωταθλητές ΕΠΣ ΧΙΟΥ

1938/39   
1939/40   
1940/41   
1941/42   
1942/43    Α.Π.Ε. Μικρασιάτικη
1943/44   
1944/45   
1945/46    Λαίλαπας
1946/47    Αετός Χίου
1947/48    Αετός Χίου
1948/49    Αστήρ
1949/50    Λαίλαπας
1950/51    Αετός Χίου
1951/52    Αετός Χίου
1952/53    Αστήρ
1953/54    Λαίλαπας
1954/55    Α.Π.Ε. Μικρασιάτικη
1955/56    Λαίλαπας
1956/57    Λαίλαπας
1957/58    Αετός Χίου
1958/59    Αετός Χίου
1959/60    Αετός Χίου
1960/61    Α.Π.Ε. Μικρασιάτικη
1961/62    Α.Π.Ε. Μικρασιάτικη
1962/63    Άρης Κάμπου
1963/64    Άρης Κάμπου
1964/65    Παγχιακός
1965/66    Παγχιακός
1966/67    Παγχιακός
1967/68    Παγχιακός
1968/69    Α.Ε. Χίου
1969/70    Άρης Κάμπου
1970/71    Α.Π.Π.Σ. Ηρακλής Θυμιανών
1971/72    Α.Π.Ο. Κανάρης Νενητών
1972/73    Άρης Κάμπου
1973/74    Α.Π.Ο. Χίου
1974/75    Α.Π.Π.Σ. Ηρακλής Θυμιανών
1975/76    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
1976/77    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
1977/78    Α.Π.Σ. Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου Συκούση
1978/79    Α.Π.Ο. Χίου
1979/80    Α.Ο. Πύργος Πυργίου Χίου
1980/81    Α.Π.Σ. Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου Συκούση
1981/82    Α.Π.Ο. Χίου
1982/83    Άρης Κάμπου
1983/84    Α.Π.Ο. Κανάρης Νενητών
1984/85    Άρης Κάμπου
1985/86    Α.Π.Ο. Κανάρης Νενητών
1986/87    Αετός Χίου
1987/88    Α.Ε. Χίου
1988/89    Α.Ο. Βαρβασιακός
1989/90    Α.Ε. Χίου
1990/91    Α.Π.Ο. Κανάρης Νενητών
1991/92    Α.Ε. Χίου
1992/93    Α.Π.Π.Σ. Ηρακλής Θυμιανών
1993/94    Α.Ε. Χίου
1994/95    Α.Π.Ο. Κανάρης Νενητών
1995/96    Άρης Κάμπου
1996/97    Α.Π.Ο. Χίου
1997/98    Α.Π.Π.Σ. Ηρακλής Θυμιανών
1998/99    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
1999/00    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
2000/01    Α.Π.Σ. Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου Συκούση
2001/02    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
2002/03    Α.Ο. Πύργος Πυργίου Χίου
2003/04    Α.Π.Σ. Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου Συκούση
2004/05    Α.Π.Ο. Χίου
2005/06    Α.Π.Ο. Κανάρης Νενητών
2006/07    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
2007/08    Α.Σ. Όμηρος Καλλιμασιάς
2008/09    Π.Ο. Δάφνη Δαφνώνα
2009/10    Α.Ε. Καλαμωτής
2010/11    Α.Π.Ε. Μικρασιάτικη

Παρασκευή, 6 Απριλίου 2012

Τελικοί Κυπέλλου ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1971/72    Α.Ε. Μεσολογγίου    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού    2:0
1972/73    Γ.Σ.Φ. Παναιτωλικός Αγρινίου    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού    0:0 κ.α./παρ. (4-2 πεν.)
1973/74    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού    Μ.Α.Σ. Ακαρνανικός Φυτειών    1:1 κ.α./παρ. (5-3 πεν.)
1974/75    Α.Ο. Αγρινίου    Α.Ε. Μεσολογγίου    3:2
1975/76    ---------------------       
1976/77    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού    Α.Ο. Κατοχής    1:0
1977/78    Α.Ο. Αγρινίου    Τρίκαρδος Κατοχής    2:1
1978/79    Α.Ε. Μεσολογγίου    Μ.Α.Σ. Ακαρνανικός Φυτειών    5:3
1979/80    Γ.Φ.Σ. Αμφίλοχος Αμφιλοχίας    Α.Ε. Μεσολογγίου    2-0 α.α.
1980/81    Π.Α.Ο. Ναυπακτιακός Αστέρας    Απόλλων Δοκιμίου    1:0
1981/82    Α.Ο. Αγρινίου    Π.Α.Ο. Καλυβίων    4:1
1982/83    Α.Ο. Αγρινίου    Π.Α.Ο. Ναυπακτιακός Αστέρας    2:0
1983/84    Α.Ο. Αστήρ Αγρινίου    Α.Ο. Παπαδάτων    1:0
1984/85    Α.Σ. Όμηρος Νεοχωρίου    Α.Ε. Μεσολογγίου    4:3
1985/86    Α.Σ. Όμηρος Νεοχωρίου    Α.Ε. Μεσολογγίου    2:1
1986/87    Ένωση Α.Ο.Κ./Τρίκαρδος Κατοχής    Α.Ο. Αστήρ Αγρινίου    1:0
1987/88    Α.Ε. Μεσολογγίου    Μ.Α.Σ. Ακαρνανικός Φυτειών    5:3
1988/89    Γ.Σ.Φ. Παναιτωλικός Αγρινίου    Α.Ε. Αράκυνθος Ματαράγκα Παπαδάτων    3:0
1989/90    Αχελώος Αγγελοκάστρου    Π.Α.Ο. Δόξα Καινούργιου    2:1
1990/91    Π.Α.Ο. Ναυπακτιακός Αστέρας    Γ.Σ.Φ. Παναιτωλικός Αγρινίου Ερασιτέχνες    1:0
1991/92    Α.Ε. Αράκυνθος Ματαράγκα Παπαδάτων    Ένωση Α.Ο.Κ./Τρίκαρδος Κατοχής    3:0
1992/93    Π.Α.Ο. Ναυπακτιακός Αστέρας    Ολυμπιακός Παναιτωλίου    1:0
1993/94    Α.Ε.Κ. Αγίου Κωνσταντίνου    Π.Α.Ο. Ναυπακτιακός Αστέρας    1:0
1994/95    Π.Α.Ο. Ναυπακτιακός Αστέρας    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού    1:1 κ.α./παρ. (2-1 πεν.)
1995/96    Α.Ε. Αγίου Δημητρίου    Α.Σ. Προμηθέας Χάλκειας    0:0 κ.α./παρ. (3-2 πεν.)
1996/97    Α.Ε. Μεσολογγίου    Μ.Α.Σ. Ακαρνανικός Φυτειών    8:1
1997/98    Α.Σ. Προμηθέας Γαυρολίμνης Χάλκειας    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού    1:1 κ.α./παρ. (4-3 πεν.)
1998/99    Μ.Α.Σ. Ακαρνανικός Φυτειών    Π.Α.Ε. Κένταυρος Αγρινίου     1:0
1999/00    Π.Α.Ε. Κένταυρος Αγρινίου     Α.Ε. Μεσολογγίου    3:1
2000/01    Θέρμιος Απόλλων    Α.Ο. Ελαιόφυτο Νεάπολης    1:0
2001/02    Α.Ο. Ελαιόφυτο Νεάπολης    Αλυζιακός Μύτικα    2:0
2002/03    Γ.Σ.Φ. Παναιτωλικός Αγρινίου    Αμβρακικός Λουτρού    1:0
2003/04    Μ.Α.Σ. Ακαρνανικός Φυτειών    Απόλλων Δοκιμίου    1:0
2004/05    Π.Α.Ο. Ναυπακτιακός Αστέρας    Α.Ε. Μεσολογγίου    1:0
2005/06    Μ.Α.Σ. Ακαρνανικός Φυτειών    Α.Σ. Άρης Αιτωλικού    1:0
2006/07    Α.Ο. Ελαιόφυτο Νεάπολης    Ηρακλής Αστακού    6:3
2007/08    Α.Ε. Μεσολογγίου    Α.Ο. Ατρόμητος Αντιρρίου    4:1
2008/09    Π.Α.Ο. Ναυπακτιακός Αστέρας    Α.Ε. Αρακυνθιακός    3:1
2009/10    Γ.Ο. Μεσολογγίου    Α.Ε. Μεσολογγίου    1:0
2010/11    Γ.Σ.Φ. Παναιτωλικός Αγρινίου  Εραστιτέχνες    Α.Ε. Μεσολογγίου    1:0
2011/12    Α.Ε. Μεσολογγίου    Α.Ο. Ατρόμητος Αντιρρίου    2:1

Πέμπτη, 5 Απριλίου 2012

Τελικοί Κυπέλλου ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1947/48    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    2:1   
1948/49    ----------------------------           
1949/50    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    2-0 α.α.   
1950/51    ----------------------------           
1951/52    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    2:0   
1952/53    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    1:1   
1953/54    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Α.Ο.Ν. Πεισιρόδος    1:1   
1954/55               
1955/56               
1956/57    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    2:1   
1957/58    Γ.Α.Σ. Ιάλυσος    Ατρόμητος    3:2   
1958/59    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    Ατρόμητος    1:0   
1959/60    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    Α.Ε.Π. Ρόδου    3:1   
1960/61    Ροδιακός Α.Σ.    Α.Ε. Ανταγόρας Κώ    2-0 α.α.   
1961/62    Ροδιακός Α.Σ.    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    3:2   
1962/63    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Ροδιακός Α.Σ.    2:1   
1963/64    Ροδιακός Α.Σ.    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    4:3   
1964/65    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    1:0   
1965/66    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Ροδιακός Α.Σ.    3:1   
1966/67    Ροδιακός Α.Σ.    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    4:2   
1967/68    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Ροδιακός Α.Σ.    3:1   
1968/69    Α.Σ. Ρόδος    Α.Ε. Ανταγόρας Κώ    2-0 α.α.   
1969/70    Α.Σ. Διγενής Κοσκινού    Α.Σ. Ρόδος    3:1   
1970/71    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     Α.Σ. Διγενής Κοσκινού    1:0   
1971/72    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     Α.Ε. Ανταγόρας Κώ    2-0 α.α.   
1972/73    Α.Σ. Διγενής Κοσκινού    Α.Σ. Απόλλων Καλυθίων    2:1   
1973/74    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Α.Σ. Διγενής Κοσκινού    6:0   
1974/75    Αναγέννηση Εμπώνας    Α.Ε. Ρόδου-Αφάντου (Α.Ε.Ρ.Α.)    1:1 κ.α./παρ. (4-2 πεν.)   
1975/76    Άρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ.    Α.Ε. Ανταγόρας Κώ    1:0   
1976/77    Α.Ε. Ανταγόρας Κώ    Αναγέννηση Εμπώνας    1:1 κ.α./παρ. (6-4 πεν.)   
1977/78    Γ.Α.Σ. Ιάλυσος    Άρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ.    2:1   
1978/79    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    0:0 παρ. (5-4 πεν.)   
1979/80    Α.Σ. Απόλλων Καλυθίων    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     1:0   
1980/81    Κλεάνθης Παραδεισίου    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     1:1 κ.α./παρ. (4-2 πεν.)   
1981/82    Δ.Α.Ν.Σ. Δωριέυς    Α.Ε. Ρόδου-Αφάντου (Α.Ε.Ρ.Α.)    3:1   
1982/83    Άρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ.    Γ.Α.Σ. Ιάλυσος    2:1   
1983/84    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     Α.Ε. Ανταγόρας Κώ    1:1 κ.α./παρ. (4-3 πεν.)   
1984/85    Ακουσίλαος Φανών    Κλεάνθης Παραδεισίου    1:0   
1985/86    Ροδιακός Α.Σ.    Α.Ε. Ρόδου-Αφάντου (Α.Ε.Ρ.Α.)    1:0   
1986/87    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     Α.Ε. Κως    3:1   
1987/88    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     Κατταβιά Α.Ε.     1:0   
1988/89    Ακουσίλαος Φανών    Α.Ο. Καλυμνιακός    3:1   
1989/90    Α.Ε. Κως    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     3:0   
1990/91    Α.Σ. Ρόδος    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     3:0   
1991/92    Γ.Σ. Διαγόρας Βατίου    Α.Ε. Κως    2:0   
1992/93    Α.Ε. Κως    Γ.Α.Σ. Ιάλυσος    3:3 παρ. (4-3 πεν.)   
1993/94    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    1:1 παρ. (2-1 πεν.)   
1994/95    Ένωση Ρόδου/Διαγόρα    Γ.Σ. Διαγόρας Βατίου    2:0   
1995/96    Άρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ.    Α.Σ. Διγενής Κοσκινού    1:0   
1996/97    Άρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ.    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     1:0   
1997/98    Αγιος Γεώργιος Μαλώνας    Γ.Σ. Κρεμαστής Ο Φοίβος     2:1   
1998/99    Αγιος Γεώργιος Μαλώνας    Α.Ε. Κώς    0:0 παρ. (4-3 πεν.)   
1999/00    Α.Ε. Κώς    Ασπίς Σαλάκου    3:0   
2000/01    Α.Σ. Απόλλων Καλυθίων    Α.Ε. Κώς    2:0   
2001/02    Α.Σ. Διγενής Κοσκινού    Α.Ε. Κώς    0:0 παρ. (4-3 πεν.)   
2002/03    Α.Σ. Απόλλων Καλυθίων    Α.Ε. Κώς    1:0   
2003/04    Γ.Α.Σ. Διαγόρας Ρόδου    Α.Ε. Κώς    0:0 παρ. (4-2 πεν.)   
2004/05    Α.Ε. Ανταγόρας Κώ    Κλεάνθης Παραδεισίου    1:0   
2005/06    Α.Ε. Κώς    Α.Ε. Ρόδου-Αφάντου (Α.Ε.Ρ.Α.)    2:1   
2006/07    Άρης Αρχαγγέλου Γ.Φ.Σ.    Γ.Α.Σ. Ιάλυσος    0:0 παρ. (4-3 πεν.)   
2007/08    Α.Ε. Ανταγόρας Κώ    Α.Ε. Ρόδου-Αφάντου (Α.Ε.Ρ.Α.)    3:2 παρ. (2:2 κ.α.)   
2008/09    Ερμής Καλυθιών    Κλεάνθης Παραδεισίου    1:0 παρ.   
2009/10    Αναγέννηση Νέας Ρόδου    Α.Ε. Κώς    5:2   
2010/11    Γ.Α.Σ. Αναγέννηση/Ιάλυσος    Α.Ο. Δικαίου Κω    2:1   
2011/12               
               
    Super Cup           
2009/10    Α.Ε. Ανταγόρας Κώ    Γ.Α.Σ. Αναγέννηση/Ιάλυσος    1:1 κ.α. 4-1 πεν    ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ
               
               
               
    Γ.Α.Σ. Ιάλυσος = Αναγέννηση Νέας Ρόδου και Γ.Α.Σ. Αναγέννηση/Ιάλυσος           

Τελικοί Κυπέλλου ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ

1978/79    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    Θράκη Συδινής    6:0
1979/80    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    Απόλλων Πολυσίτου    3:0
1980/81    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    Αετός Τοξοτών    3:1
1981/82    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    Ερμής Μάνδρας    2:1
1982/83    Ερμής Μάνδρας    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    3:1 παρ (1:1 κ.α.)
1983/84    Ατρόμητος Χρύσας    Κεραυνός Λευκόπετρας    1:0
1984/85    Κεραυνός Λευκόπετρας    Ελπίδα Γενισέας     2:1
1985/86    Ατρόμητος Χρύσας    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    3:3 κ.α./παρ. (4-2 πεν.)
1986/87    Ελπίδα Γενισέας     Εθνικός Ολβίου    3:1
1987/88    Κεσσάνη Ερασμίου 1955    Δόξα Σταυρούπολης    1:0
1988/89    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    Κεσσάνη Ερασμίου 1955    3:1
1989/90    Α.Ο. Ξάνθη Ερασιτέχνες    Παύλος Μελάς Κουτσού    1:0
1990/91    Ελπίδα Γενισέας     Ασπίδα Πηγαδίων    4:1
1991/92    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    Άτλας Σελίνου    6:1
1992/93    Β'52 Γενισέας    Διαγόρας Νέας Κεσσάνης    4:1
1993/94    Β'52 Γενισέας    Α.Ο. Ορφέας Ξάνθης    2:0
1994/95    Δημόκριτος Αβδύρων    Θράκη Συδινής    1:0
1995/96    Β'52 Γενισέας    Α.Π.Ο.Ξ. Ξάνθη    3:2
1996/97    Α.Π.Ο.Ξ. Ξάνθη    Β'52 Γενισέας    6:0
1997/98    Α.Ο. Ορφέας Ξάνθης    Α.Ε.Κ. Διομήδειας    3:1
1998/99    Α.Ο. Ορφέας Puma Ξάνθης    Α.Π.Ο.Ξ. Ξάνθη    5:0
1999/00    Δόξα Ξάνθης    Αναγέννηση Θαλασσιάς    2:1 παρ. (0:0 κ.α.)
2000/01    Δόξα Ξάνθης    Α.Ο. Ορφέας Puma Ξάνθης    1:0
2001/02    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    Δόξα Ξάνθης    1:0
2002/03    Α.Ο. Ορφέας Puma Ξάνθης    Κοτύλη    2:1
2003/04    Α.Ο. Ορφέας Puma Ξάνθης    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    1:1 κ.α/παρ. (4-2 πεν.)
2004/05    Δόξα Ξάνθης    Απόλλων Διομήδειας    3:2
2005/06    Εχίνος Σπόρ    Αναγέννηση Θαλασσιάς    2:0 παρ. (0:0 κ.α.)
2006/07    Α.Ο. Ορφέας Puma Ξάνθης    Εχίνος Σπόρ    1:0 παρ. (0:0 κ.α.)
2007/08    Α.Ο. Βιστωνίδας    Α.Π.Σ. Ασπίς Ξάνθης    1:1 κ.α./παρ. (3:1 πεν.)
2008/09    Α.Ο. Ορφέας Puma Ξάνθης    Α.Ο. Βιστωνίδας    1:1 κ.α./παρ. (5-3 πεν.)
2009/10    Α.Ο. Ορφέας Puma Ξάνθης    Εχίνος Σπόρ    2:1
2010/11    Α.Ο. Ορφέας Puma Ξάνθης    Ατρόμητος Χρύσας    4:0
2011/12    Α.Ο. Ορφέας Puma Ξάνθης    Άρης Πετεινού    3:1

Τετάρτη, 4 Απριλίου 2012

Τελικοί Κυπέλλου ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

1971/72    Παγχανιακός    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    2-0
1972/73    Ιδομενέας    Παγχανιακός    2-2 κ.α/παρ. (8-7 πεν.)
1973/74    Αναγέννηση    Ιδομενέας    2-1
1974/75    Ιωνία 1924    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    3-2 παρ.
1975/76    Ιωνία 1924    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    4-0
1976/77    Ιωνία 1924    Παγχανιακός    2-0
1977/78    Ιδομενέας    Ιωνία 1924    1-0
1978/79    Κρητικός Αστήρ    Π.Γ.Σ. Κισσαμικός    3-2 παρ. (1-1 κ.α.)
1979/80    Κρητικός Αστήρ    Άρης Σούδας    2-0
1980/81    Α.Ο. Χανίων    Ιωνία 1924    3-1
1981/82    Ιωνία 1924    Α.Ο. Πλατανιάς    1-0 παρ.
1982/83    Ιωνία 1924    Άρης Σούδας    3-0
1983/84    Ιωνία 1924    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    2-1 παρ. (1-1 κ.α.)
1984/85    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    Θύελλα Ακρίτα    0-0 κ.α/παρ. (4-2 πεν.)
1985/86    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    Π.Γ.Σ. Κισσαμικός    2-0
1986/87    Α.Ο. Πλατανιάς    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    1-1 κ.α/παρ. (5-2 πεν.)
1987/88    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    Θησέας    3-0
1988/89    Α.Ο. Χανίων    Ίκαρος Μουρνιών    3-0
1989/90    Α.Ο. Πλατανιάς    Α.Ο. Χανίων    2-1 παρ. (1-1 κ.α.)
1990/91    Ιωνία 1924    Θησέας    2-0
1991/92    Α.Ο. Χανίων    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    5-0
1992/93    Ιωνία 1924    Α.Ο. Χανίων    3-3 παρ. (2-2 κ.α.) (6-5 πεν.)
1993/94    Α.Ο. Πλατανιάς    Παγχανιακός    2-1
1994/95    Ιωνία 1924    Α.Ο. Πλατανιάς    2-0
1995/96    Ίκαρος Μουρνιών    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    2-0
1996/97    Ιωνία 1924    Π.Γ.Σ. Κισσαμικός    4-1
1997/98    Α.Ε. Χανιών    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    5-1
1998/99    Π.Γ.Σ. Κισσαμικός    Α.Ο. Χανίων / Παγχανιακός     2-2 παρ. (1-1 κ.α.) 6-5 πεν.
1999/00    Α.Ε. Χανιών    Ιωνία 2000    6-1
2000/01    Α.Ο. Χανιών    Θησέας    5-2
2001/02    Άρης Σούδας    Παλαιόχωρα    4-0
2002/03    Α.Ο. Πλατανιάς    Κορωνίς    3-0
2003/04    Θησέας    Α.Ο. Πλατανιάς    3-1
2004/05    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    Α.Ο. Πανακρωτηριακός    2-1 παρ. (1-1 κ.α.)
2005/06    Α.Ο. Πλατανιάς    Παγχανιακός    4-0
2006/07    Α.Ο. Χανίων    Α.Ο. Πλατανιάς    2-0
2007/08    Α.Ο. Χανίων    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    1-0
2008/09    Α.Ο. Πλατανιάς    Α.Ο. Χανίων    0-0 παρ. 6-5 πεν.
2009/10    Α.Ο. Χανίων    Ακρίτας    2-1
2010/11    Ακρίτας    Π.Γ.Σ. Κισσαμικός    2-1
2011/12    Α.Ο. Μινώταυρος Μουρνιών    Ιωνία 2000    3:0
           
    Ιωνία 2000 = Ιωνία 1924       

Τελικοί Κυπέλλου ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ/ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΟΦΩΚΙΔΑΣ

1972/73 ΑΣ Λαμίας
ΑΣ Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 
2:0
1973/74 ΑΣ Ηρακλής Λαμίας
ΑΣ Μαλεσίνα 
1:0
1974/75 ΑΣ Φωκικός Άμφισσας
ΑΣ Αστέρας Ιτέας
2:0
1975/76 ΑΣ Φωκικός Άμφισσας
ΑΟ Καμένα Βούρλα
4:0
1976/77 ΑΣ Φωκικός Άμφισσας
ΑΟ Στυλίδας 
3:1
1977/78 ΑΟ Μαλεσίνας
Κηφισσός Κάτω Τιθορέας
2:1
1978/79 ΑΣ Παλλαμιακή Λαμίας
ΑΣ Φωκικός Άμφισσας
3:1
1979/80 ΑΟ Στυλίδας
ΑΣ Μαλεσίνα 
4:0
1980/81 ΑΟ Μαλεσίνας
Αχιλλέας Δομοκού
5:2
1981/82 ΑΣ Λαμίας
ΑΣ Αστέρας Ιτέας
5:0
1982/83 ΑΣ Παλλαμιακή Λαμίας
ΑΣ Μαλεσίνα 
3:1
1983/84 Προοδευτική Λάρυμνας
ΑΣ Αστέρας Ιτέας
2:0
1984/85 ΑΠΟΚ Το Βελούχι
Αταλάντη
1:1 κα/παρ. 4-3 πεν.
1985/86 ΑΣ Παλλαμιακή Λαμίας
Αστήρ Αγίου Σεραφείμ
4:1
1986/87 ΑΣ Παλλαμιακή Λαμίας
Ατρόμητος Σπερχειάδας
3:2
1987/88 ΑΟ Στυλίδας
Μώλος
3:1
1988/89 ΑΣ Λαμίας
ΑΣ Παλλαμιακή Λαμίας
3:2
1989/90 ΑΣ Λαμίας
ΑΣ Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 
3:2
1990/91 Παγκρατιακός ΑΟ
Απόλλωνας Λαμίας
1:0 παρ
1991/92 Απόλλωνας Λαμίας
ΑΣ Λαμίας
1:1 παρ (0:0 κα) 5-2 πεν.
1992/93 Αταλάντη
ΑΣ Μαλεσίνα 
2:1
1993/94 ΑΣ Λαμίας
Αταλάντη
2:0
1994/95 Ολυμπιακός Ανθήλης
Νίκη Μακρακώμης 
2:1
1995/96 Αταλάντη
Ολυμπιακός Ανθήλης
4:2
1996/97 ΑΟ Μαλεσίνας
ΑΣ Ηρακλής Ροδίτσας 
0:0 κα/παρ. 4-3 πεν.
1997/98 Κηφισσός Κάτω Τιθορέας
Ολυμπιακός Ανθήλης
5:2
1998/99 ΑΣ Λαμίας
Νίκη Μακρακώμης 
3:1
1999/00 ΑΣ Λαμίας
Κηφισσός Κάτω Τιθορέας
1:0
2000/01 ΑΣ Ηρακλής Ροδίτσας 
Ολυμπιακός Ανθήλης
2:1
2001/02 ΑΟ Στυλίδας
Ολυμπιακός Ανθήλης
1:0
2002/03 ΑΣ Λαμίας
ΑΣ Μαλεσίνα 
4:0
2003/04 Δάφνη Λιβανατών
Ολυμπιακός Ανθήλης
1:0
2004/05 Ελατειακός
Δάφνη Λιβανατών
1:1 Παρ. 5-4 πεν.
2005/06 Ελατειακός
Μώλος
1:1 Παρ. 5-4 πεν.
2006/07 Κεραυνός Βαθυκοίλου
Εγκέλαδος Μακρακώμης
3:2
2007/08 Πανδαμαστιακός
Εγκέλαδος Μακρακώμης
1:1 Παρ. 3-2 πεν.
2008/09 Ατρόμητος Σπερχειάδας
ΑΣ Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 
3:1
2009/10 Ατρόμητος Σπερχειάδας
ΑΣ Λαμίας
2:1 παρ (1:1 κα)
2010/11 Αγρότης Λιανοκλαδίου
ΑΟ Καμένα Βούρλα
2:1
2011/12 ΑΣ Άρης Αγίου Κωνσταντίνου 
Αχιλλέας Δομοκού
1:0
2012/13 ΠΑΣ Λαμίας 1964
Αχιλλέας Δομοκού
3:1

Τελικοί Κυπέλλου ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1974/75    Α.Ο. Πορταϊκός Πύλης    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    1-0 παρ.
1975/76    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ο. Δήμητρα Τρικάλων    1-0
1976/77    Α.Ο. Μεγάλων Καλυβιών    Α.Ο. Κεφαλοβρυσιακός    3-1 παρ. (1-1 κ.α.)
1977/78    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ο. Πύργου    4-2 παρ. (2-2 κ.α.)
1978/79    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ο. Κεφαλοβρυσιακός    3-0
1979/80    Α.Ο. Θύελλα Μεγαλοχωρίου    Α.Ο. Δήμητρα Τρικάλων    2-1
1980/81    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ο. Δήμητρα Τρικάλων    3-1
1981/82    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ο. Αστήρ Αρδανίου    9-3
1982/83    Α.Ο. Νεοχωρίου "Ο Διγενής"    Α.Ο. Δήμητρα Τρικάλων    2-1
1983/84    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ο. Γαρδικίου "Ο Έλατος"    4-2 παρ. (1-1 κ.α.)
1984/85    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ο. Άρης Αγίας Μονής    3-2
1985/86    Α.Ο. Άρης Αγίας Μονής    Π.Ο. Γομφών    2-1
1986/87    Α.Ο. Νεοχωρίου "Ο Διγενής"    Α.Ο. Θύελλα Μεγαλοχωρίου    3-1
1987/88    Α.Ε. Πλατάνου/Αρδανίου    Α.Ο. Τυμφαίος    2-0
1988/89    Α.Ο. Γαρδικίου "Ο Έλατος"    Π.Ο. Παλαιομονάστηρου    1-1 παρ. (3-1 πεν.)
1989/90    Π.Ο. Παλαιομονάστηρου    Α.Ο. Τρικάλων    0-0 παρ. (2-0 πεν.)
1990/91    Α.Ε. Πλατάνου/Αρδανίου    Π.Ο. Φήκης    1-0
1991/92    Α.Ο. Γαρδικίου "Ο Έλατος"    Α.Ε. Πλατάνου/Αρδανίου    2-1
1992/93    Α.Ο. Γαρδικίου "Ο Έλατος"    Α.Ο. Μπάρας "Ο Αχιλλέας"    2-1
1993/94    Α.Ο. Γαρδικίου "Ο Έλατος"    Α.Ο. Αρδανίου    1-1 παρ. (4-3 πεν.)
1994/95    Π.Ο. Κεραυνός Βασιλικής    Α.Ο. Μπάρας "Ο Αχιλλέας"    2-2 κ.α. (5-3 παρ.)
1995/96    Α.Ο. Μπάρας "Ο Αχιλλέας"    Π.Ο. Κεραυνός Βασιλικής    5-0
1996/97    Α.Ο. Τρικάλων    Αναγέννηση Παλαιοπύργου    12-1
1997/98    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ε. Λύκοι Πινδαίων    2-1
1998/99    Α.Ε. Λύκοι Πινδαίων    Α.Ο. Χρυσαυγής    5-1
1999/00    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ο. Νεοχωρίου "Ο Διγενής"    2-0
2000/01    Α.Ο. Θύελλα Μεγαλοχωρίου    Α.Ο. Νεοχωρίου "Ο Διγενής"    0-0 κ.α 1-0 παρ.
2001/02    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Ρίζωμα    2-0
2002/03    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ο. Χρυσαυγής    3-1
2003/04    Α.Ο. Τρικάλων    Α.Ε. Φαρκαδόνας    3-0
2004/05    Ασκληπιός Τρικάλων    Α.Ο. Μπάρας "Ο Αχιλλέας"    1-0
2005/06    Α.Ε. Τρικάλων    Α.Ο. Αχιλλέας Γενεσίου    5-0
2006/07    Α.Ε. Φαρκαδόνας    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    4-1
2007/08    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    Α.Ο. Εθνικός Καλαμπάκας    2-0
2008/09    Α.Ε. Φαρκαδόνας    Εθνικός Βράχος Καστρακίου    2-1
2009/10    Α.Ο. Θύελλα Πετρωτού    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    2-2 κ.α./παρ. (5-4 πεν.)
2010/11    Α.Ο. Θύελλα Πετρωτού    Α.Σ. Μετέωρα Καλαμπάκας    3:2

Τελικοί Κυπέλλου ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ

1971/72    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    Μ.Γ.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας    0-0 παρ. (3-1 πεν.)
1972/73    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    Π.Α.Ο. Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου    0-0 παρ. (5-4 πεν.)
1973/74    Μ.Γ.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας    Α.Ο. Νιγρίτας    3-0 ΔΙΕΚΟΠΗ 87'
1974/75    Α.Ο. Νιγρίτας    Π.Α.Ο. Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου    2-1
1975/76    Ολυμπιακός Λευκώνα    Π.Α.Ο. Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου    5-3
1976/77    Π.Α.Ο. Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου    Π.Ο. 'Αρης Πρώτης    1-0
1977/78    Π.Α.Ο. Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου    Προοδευτική    7-0
1978/79    Π.Α.Ο. Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου    Προοδευτική    3-2
1979/80    Α.Ο. Νιγρίτας    Ολυμπιακός Λευκώνα    1-1 παρ. (5-4 πεν.)
1980/81    Παμβλαχιακός    Π.Ο. 'Αρης Πρώτης    3-0
1981/82    Άρης Σκοτούσας    Π.Σ. Θύελλα Σερρών    1-0
1982/83    Α.Ε. Νιγρίτας    Χρυσοχώραφα    4-0
1983/84    Ηρακλής Αμμουδιών    Μέγας Αλέξανδρος Νέας Ζίχνης    1-0
1984/85    Α.Ε. Νιγρίτας    Π.Ο. 'Αρης Πρώτης    2-0
1985/86    Α.Ε. Νιγρίτας    Μ.Γ.Σ. Πανσερραϊκός Ερασιτέχνες    3-1 παρ.
1986/87    Α.Ε. Νιγρίτας    Φοίνιξ Σιδηροκάστρου    2-1
1987/88    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    Σέρρες '85    0-0 παρ. (3-0 πεν.)
1988/89    Μ.Γ.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας    Σέρρες '85    2-2 παρ. (4-2 πεν.)
1989/90    Π.Α.Ο. Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου    Θρακικός Άνω Μητρουσίου    0-0 παρ. (5-4 πεν.)
1990/91    Σέρρες '85    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    1-0
1991/92    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    Α.Ε. Χρυσού    1-0
1992/93    Σέρρες '85    Π.Α.Ο. Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου    1-0
1993/94    Σέρρες '85    Διαγόρας Κερκίνης    3-0
1994/95    Σέρρες '85    Θρακικός Άνω Μητρουσίου    3-0
1995/96    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    Μέγας Αλέξανδρος Βαλτερού    3-1
1996/97    Μ.Γ.Σ. Ελπίς Προβατά    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    2-0
1997/98    Ελπίς Σκουταρίου    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    2-1
1998/99    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    Α.Μ.Γ.Σ. Πανσουλιακός    3-0
1999/00    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    Κ.Α.Ε. Αγίου Πνέυματος    6-0
2000/01    Π.Σ. Παραλιμνίου "Ο Απόλλων"    Π.Α.Ο. Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου    3-0
2001/02    Π.Σ. Παραλιμνίου "Ο Απόλλων"    Μ.Γ.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας    1-0 παρ.
2002/03    Βισαλτιακός Π.Ο. Νιγρίτας    Μ.Γ.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας    2-0
2003/04    Α.Μ.Γ.Σ. Πανσουλιακός    Π.Σ. Παραλιμνίου "Ο Απόλλων"    1-0
2004/05    Π.Σ. Παραλιμνίου "Ο Απόλλων"    Καλά Δέντρα    4-1
2005/06    Μ.Γ.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    2-0 Α.Α.
2006/07    Π.Α.Ο. Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου    Μ.Γ.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας    3-0
2007/08    Μ.Γ.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας    Βισαλτιακός Π.Ο. Νιγρίτας    1-1 κ.α./2-2 παρ. (4-2 πεν.)
2008/09    Εθνικός Γαζώρου    Διγενής Άνω Ποροϊών    4-0
2009/10    Εθνικός Γαζώρου    Στρυμών Στρυμονικού    3-1 παρ. (1-1 κ.α)
2010/11    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    Κ.Α.Ε. Αγίου Πνέυματος    6-1
2011/12    Εθνικός Γ.Σ. Σιδηροκάστρου    Μέγας Αλέξανδρος Νέας Ζίχνης    3:1

Google+ Badge